Únor 2015

Chyby

18. února 2015 v 19:13 | Vanilák
Asi nejsem vůbec dobrý člověk.
Né asi. Prostě nejsem. A už o tom mám i důkaz. A i když se vší silou poslední rok snažím všechno zlepšit, pronásledují mě veškeré chyby, které jsem udělal. Ale je to moje vlastní chyba.

Ztratil jsem moji nejlepší kamarádku, nebo spíše spřízněnou duši. A to kvůli tomu, že jsem na začátku našeho vztahu chtěl ''zapůsobit''. A stálo to za to? Lež má krátké nohy, a já to vím. Ví to všichni. Proč se z toho tedy nedokážeme poučit? Tedy alespoň já. Litoval jsem té věci v momentě, kdy jsem si řekl. Co je horší, říct. ''Lhal jsem, všechno co jsem ti o té věci řekl byla lež.'', nebo dále pokračovat a bát se, kdy příjde ten okamžik, ve kterém se to dozví.

Nejhorší bylo to, že se to dozvěděla od jiného člověka. Nebo ne? Já ani nevím. Nic jsem si o tom neřekli. Neuzavřeli jsem to. Napsali jsme si pár řádků na Facebooku, a to bylo vše.

Všichni lidi dělají chyby, ale nikdo je nedokáže odpouštět. A já ji nevyčítám, že mi neodpustila. Nic jiného si nezasloužím. )
Jde jen o to, že mi do konce života bude rozežírat srdce pocit, že jsem někoho nechal proklouznout mezi prsty, a ani jsem se tomu nestažil zabránit.

ps- pokud tohle někdy bude číst člověk, o kterém článek je, omlouvám se. Z celého srdce se omlouvám. Nic mě na celém světě netíží víc než to co jsem provedl a udělal bych cokoli, abych to mohl změnit. Protože tě miluju.

xoxo Vanilák